Typing insights data needs to be synced with my account

MVP

Every time I reinstall Windows or use a new device, typing insights are reset because they are neither collected nor synced with my Microsoft account.

 

this makes it very useless for me as I have to do everything all over again to teach Windows how to suggest words and phrases properly.

 

please sync these data with our Microsoft account so that Windows or other products won't forget these data and be able to help user better and more efficiently. thank you

 

Upvote this in feedback hub: https://aka.ms/AAas0ja

 

8 Replies
Dzień dobry
Tak taka synchronizacja jest potrzebna i określenie i przypisanie statystyk ,aby lepiej
sugerować słowa i zwroty powinny być przypisane i zapamiętane do profilu użytkownika który w określony sposób formułuje .
Bardzo ciekawa sugestia !
dziękuję
Hi,
Thanks for your support, hope you upvoted that feedback :)
Cześć
Ja nie piszę po angielsku wiem że to jest przeszkodą !
Ale zawsze będę popierał dobre sugestie - bo są dobre !
Yeah that's good, I just mean that developers only get to see the upvotes on feedbacks in feedback hub app and and also comments in there are useful
Tak !
Mam nadzieję że będzie poparcie .
Ale widzę że użytkownicy nie wszyscy prawidłowo przekazują swoje doświadczenia - warto podkreślać różnicę między Tech Community a Centrum Opinii - które umożliwia więcej narzędzi aby zrozumieć jaki jest błąd i co powoduje jego powstanie!
Forum to opinie ogólne !
Centrum Opinii to więcej informacji szczegółowych i możliwość analizy kodu błędu !
pozdrawiam Andrzej
Mam nowy Awatar czy może być ?
Yeah feedback hub needs more participation from users, i think they can do it by making it available on the web too, using a browser.
yes I can see your avatar :)
Cześć
Centrum Opinii musi się zmienić !
Proszę pomóż w tym temacie !
Brak odpowiedzi na opinie zniechęca
Niewłaściwa klasyfikacja opinii nie dociera do deweloperów !
Nie ma poparcia dla użytkowników którzy sa aktywni i chcą pomagać !
Nie usuwany jest hejt !
Proszę nagłośni ten temat !
Warto o tym mówić głośno !
Centrum Opinii musi być lepsze !