Problem aktualizacji.

Copper Contributor

Okno aktualizacji nie działa. Proszę o szybką naprawę!
Co jakiś czas wyskakuje okienko z informacją że mam starą wersję kompilacji. Nie mogę przejść do nowej. Proszę o pomoc

10 Replies

nie działa w ogóle okienko aktualizacji. Otwiera się ale nic tam nie ma@Andrzej1 

@adamcorleone85 

Yes, but it is necessary to determine what you want to get?

do you still want to have Insider builds/

do you meet the requirements for win11?

in which channel do you already have an expired version installed?

I wants exit insider program and repair actualisations

@adamcorleone85 

It is unfortunately that you have to reinstall the stable version of Windows11, or Windows10, but it must be a clean installer that will remove everything, so again you have to install the applications, etc.

In this link are the steps you can follow:

Using ISOs - Windows Insider Program | Microsoft Learn

@adamcorleone85 

Czy masz problem z tłumaczeniem witryn które udostępniłem?

mogę je zmienić na język polski?

Proszę napisz nie musisz w języku angielskim.

Nie mam problemu. Nie chce reinstalki robić i nawet nie zamierzam. Widać pomoc ms nadaje się do kosza tak jak program insider

@adamcorleone85 

 To możesz zrobić tylko ten krok , który pozostawi pliki i ustawienia bez zmian , ale nadal będzie to wersja programu Insider

Korzystanie z obrazów ISO — | niejawnego programu testów systemu Windows Microsoft Learn

W sumie o tym nie pomyślałem. Za dużo gier i programów mam zeby wgrywać od nowa. Tylko pytanie. Przed tym błędem jak jeszcze dzialaly aktualizacje to nie mogłem opuścić programu insider

@adamcorleone85 

Wyrejestrowanie nie usunie już zainstalowanej wersji, więc możesz czekać rok na to żeby stabilna wersja Windows miała wyższy nr. kompilacji ( tylko wtedy może zostać nadpisana jako aktualizacja bez utraty plików i ustawień ) ale tylko jeśli jest to kanał Beta.

jeśli to kanał Dev. ( to tylko czysta instalacja stabilnej wersji jest możliwa )