Pay for Enterprise Mobility + Security with our Microsoft account balance

MVP

I want to be able to pay for Enterprise Mobility + Security E3/E5 with my Microsoft account.

not part of an organization, just for personal use.

I can pay for Microsoft 365 personal and family with my Microsoft account balance, from Microsoft store, so why am I not able to pay for E3/E5 as a recurring payment with my Microsoft account balance?

 

https://www.microsoft.com/en-gb/microsoft-365/enterprise-mobility-security/compare-plans-and-pricing

 

 

 

10 Replies
Sprawa płatności powinna być zweryfikowaną przez konto Microsoft i formy płatności muszą być proste tak aby na całym Świecie użytkownik mógł zapłacić za produkt - usługę i cieszyć się korzystając z zabezpieczeń i funkcji które chce włączyć i przeszkodą
jest tylko płatność - to trzeba ulepszyć !
Mam prosty pomysł !
Wystarczy przypisać do każdego użytkownika numer konta bankowego !
to rozwiązanie jest najlepsze - ja jako użytkownik wiem ze na ten rachunek jak wpłacę to mam środki finansowe i mogę za nie mieć co chce od Microsoft !
To byłaby rewolucja i doskonały pomysł !

Nikt by się nie mylił bo miałby stałe konto do wpłat i zapewnione bezpieczeństwo !
Microsoft account balance acts as a bank account. i usually add money to it using physical Microsoft cards or from Bing rewards.
Tak każdy pomysł - projekt który może pomóc w przekazywaniu płatności do Microsoft
i daje użytkownikowi satysfakcję warto promować i to może być przyszłość ponieważ
wszyscy chcą ułatwień - w udostępnianiu oprogramowania ponieważ jest to
ogromny rynek produktów !
Warto o tym mówić !
Just letting users login with their Microsoft account and use the balance in it for payment would be good enough, there are other services too, like Skype numbers or Skype credits, they can't be purchased with Microsoft balance either.

Tak popieram twoją sugestię !
Jednak marketing Microsoft za mało się stara i nie walczy o pieniądze dla korporacji
wiele wspaniałych produktów jest nie dostępnych i nie z powodów technicznych - które
są oczywistą przeszkodą . Ja mam Microsoft Defender aplikacje Guard do ochrony
i bardzo ją Polecam , ale wielu znajomych nawet nie wie że taki produkt istnieje .
Jedną sprawą jest mieć dobre narzędzia, drugą jest reklama , a trzecią sprzedaż !
Wszystkie te elementy to całość = jeżeli dobry produkt nie można szybko i za darmo
sprawdzić to klient od razu rezygnuje !
 Czekam na zmianę na lepsze bo lubię Microsoft !
dziękuję

Proszę !

Dziękuję za działanie i pracę

Okay but that's off-topic here.